Bashke

Tërmeti në Shqipëri, ndjehet në Tetovë dhe Gostivar

Një tërmet me magnitudë 3.8 ballë dhe me epiqendër në Shqipëri ka shqetësuar mbrëmë banorët e Tetovës dhe Gostivarit.

Sipas EMCC, tërmeti është regjistruar në orën 22termet:39 me orën lokale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë