Bashke

“This Barbie is the President”, fjalimi viral i presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i është përgjigjur kritikave për veshjen dhe memeve në rrjetet sociale, gjatë fjalimit të mbrëmjes së djeshme me gazetarët.

“This barbie is the President (Kjo barbi është presidente)”-ishte fjalimi i presidentes Osmani, pasi u shpreh se është pyetur shpesh se pse vishet me ngjyrë rozë.

Fjalimi i saj është bërë viral në rrjet.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë