Bashke

Threads po lanson dy veçori të reja

Meta do të lansojë dy veçori të reja në platformën Threads, që do t’u mundësojë përdoruesve të bëjnë sondazhe në postime si dhe vendosjen e GIF-ave, njoftoi kompania.

Veçoritë janë duke u lansuar, siç tregoi CEO i Meta-s, Mark Zuckerberg përmes një demonstrimi, transmeton Telegrafi.

Zuckerberg gjithashtu bëri një postim me një sondazh (që u shfaq në aplikacionet celulare të Threads, por jo edhe në ueb deri më tani).

Këto janë veçori të vogla, dhe janë funksione që keni mundur t’i bëni shumë kohë më parë edhe në X (ish-Twitter).telegrafi

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë