Bashke

Tronditer Milani, Leao i hapur për t’u larguar

Raphael Leao është i gatshëm të largohet nga Milani pasi që beson se e ka përfunduar misionin e tij te Milani, sipas raportimeve nga Foot Mercato.

Portguezi do ta preferonte kalimin në Premier Ligë dhe jo një transferim të mundshëm në Ligue 1 te Paris Saint-Germaini.

Newcastle Unitedi po përflitet si destinacion potencial i superyllit të Kuq e Zinjve.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë