Bashke

Visar Ganiu mirëpret futbollistin me famë botërore Ezxhan Alioski – Xhani

Kryetari i Komunës Çair, Visar Ganiu sot në kabinetin e punës mirëpriti reprezentuesin e Maqedonisë së Veriut, futbollistin me famë botërore Ezxhan Alioski-Xhani, transmeton bashke.tv
Postimi i plotë nga kreu i Çairit:
“Sot kisha kënaqësinë të mirëpres futbollistin me famë botërore Ezxhan Alioski-Xhani. Ai është reprezentues i Maqedonisë së Veriut ku ka marrë pjesë në 74 ndeshje, ndërsa aktualisht është pjesë e ekipit saudit të futbollit Al-Ahli Saudi FC, ndërsa ka qenë pjesë edhe e shumë ekipeve të mirënjohura botërore.
Xhanit i urova shumë suksese dhe e përkujtova se është një shembull i mrekullueshëm për gjenerata të tëra të futbollistëve.” – thotë Ganiu

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0tbPny24GU32buRjUFA9D9XaYX3EXTx1KB9bgv4XEiCfe7YYgZ7baTAJjb5UgA7T8l&id=100090016557002

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë