Bashke

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Saraj dhe Zhelinë

Me pjesëmarrjen e qindra aktivistëve dhe mbështetësve, liderët e koalicionit VLEN hapën shtabet zgjedhore në komunën e Sarajit dhe atë të Zhelinës.

Kreu i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti, publikoi në Facebook se populli është bashkuar për ndryshim.

Postimi i plotë: “POPULLI është BASHKUAR për NDRYSHIM, sepse ia VLEN!” – shkruan Izet Mexhiti

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë