Bashke

VLEN hapi shtabin zgjedhor në Dollnen

Opozita shqiptare e njohur tani më si VLEN, ka hapur sonte shtabin zgjedhor në Dolnen.

Në këtë aktivitet politik është një numër i madh i mbështetësve të opozitës së bashkuar.

“Koalicioni VLEN është prezent në DOLLNEN dhe në çdo vendbanim ku jetojnë dhe veprojnë SHQIPTARËT.

Fryma e FITORES dhe NDRYSHIMIT gjithandej!” – ka shkruar lideri i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë