Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell, nëpër lugina me paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -7 deri në 1, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 4 deri në 14 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë me kushte për mjegull, ndërsa gjatë ditës me diell. Temperatura minimale do të ulet në -4, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 7 gradë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë