Bashke
Shfleto kategorinë

Basketboll

Spektakël dhe rezultate befasuese në NBA

Spektakël dhe rezultate surprizë dhuruan ndeshjet e radhës në kampionatin e basketbollit amerikan, NBA. Boston Seltiks duket se la pas humbjen e papritur ndaj Sharlotit dhe u rikthye te suksesi duke mposhtur më shifrat 119-116 Miluoki Baks.…

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë