Bashke
Shfleto kategorinë

Sport

Bonucci i lumtur pas vendimit për pensionim

Leonardo Bonucci siguron se është ‘në paqe’ pasi njoftoi pensionimin e tij dhe ka besim se ‘futbolli do të më japë më shumë në të ardhmen’. Mbrojtësi vendosi të varë këpucët këtë verë pas eksperiencave në Juventus, Milan, Union Berlin…

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë