Bashke
Shfleto kategorinë

Futboll

Gjithçka që duhet të dini për EURO 2024

Ka mbetur vetëm një ditë deri në fillimin e Kampionatit Evropian në Gjermani, i cili do të hapet nga nikoqiri që do të ndeshjet me Skocinë të premten në Berlin. Një ditë pas na pret ndeshja e parë e kombëtares shqiptare, ku skuadra e…

Befason Messi: Inter Miami do të jetë klubi i fundit

Lionel Messi ka bërë një deklaratë befasuese. Sulmuesi argjentinas ka thënë se do ta mbyll karrierën në Amerikë, pasi Inter Miami do të jetë klubi i tij i fundit. “Inter Miami do të jetë klubi im i fundit, po. Nga sot, do të jetë…

Bonucci i lumtur pas vendimit për pensionim

Leonardo Bonucci siguron se është ‘në paqe’ pasi njoftoi pensionimin e tij dhe ka besim se ‘futbolli do të më japë më shumë në të ardhmen’. Mbrojtësi vendosi të varë këpucët këtë verë pas eksperiencave në Juventus, Milan, Union Berlin…

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë