Bashke

Ekskluzive/ Zbulohen sms-at e Blerim Bexhetit si do ti hakmerret Rafiz Halitit dhe funksionarëve tjerë

Mosmarrëveshje brenda Bashkimit Demokratik për Integrim në SARAJ. Nga ajo që mëson 3-shi.net në strukturat e tyre ka ende hesape të pa pastruara.

Një sms që qarkullon tash nëpërmjet Tik Tokut dhe rrjeteve sociale dëshmojnë se bartesi i listës në zonën 1, Blerim Bexheti i referohet një të afërmi të tij se lufta pas zgjedhjeve do të jetë ajo e Degës BDI Saraj.

Përmenden emrat e Rafiz Alitit, zv.ministrit Bekim Rexhepi, Bekim Muratit dhe Sadush Arifit, kurse shefin e shtabit komunal e cilëson si pijun.

Shifet të shofim ditëve ne vijim po sipas informatave nga brenda ka mosmarrëveshje të mëdha midis dy taboreve.

Edhe në të kaluarën ka pasur incidente ku në Kondovë ka pasur edhe plagosje midis grupacionit të Blerim Bexhetit dhe Rafis Alitit./3shi.net

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë