Bashke
Shfleto kategorinë

Lajme

UEFA prezanton telefonin zyrtar të EURO 2024

Nëse jeni duke e ndjekur Kampionatin Kampionatin Evropian të futbollit, atëherë me siguri e dini se FIFA dhe UEFA bashkohen me kompani të ndryshme teknologjike që duan të reklamojnë produktet e tyre. Dy vjet më parë, vivo u bë partneri…

Kuvendi do të mbajë seancën e pestë

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë seancën e pestë. Siç thuhet në ueb faqen e Kuvendit, në rendin e ditës të kësaj seance janë dy pika – Propozim/vendimi për përcaktimin e përbërjes së Këshillit buxhetor të…

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite në viset malore do të ketë kushte për reshje të shiut dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 19, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 30…

Një natë pa gjumë mund ta plakë trurin tuaj për dy vjet

Një studim i ri ka bërë të ditur se një ditë pa gjumë mund ta plakë trurin tuaj me dy vjet. Një artikull i botuar në “Journal of Neuroscience” deklaroi të njëjtën gjë, duke shtuar se megjithatë, ndryshimet, mund të kthehen pas një gjumi…

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë