Bashke
Shfleto kategorinë

Maqedonia e Veriut

Kuvendi do të mbajë seancën e pestë

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë seancën e pestë. Siç thuhet në ueb faqen e Kuvendit, në rendin e ditës të kësaj seance janë dy pika – Propozim/vendimi për përcaktimin e përbërjes së Këshillit buxhetor të…

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite në viset malore do të ketë kushte për reshje të shiut dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 19, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 30…

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite, kryesisht në viset malore do të ketë reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 18, ndërsa ajo maksimale…

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të dendura të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 24 deri në 31 gradë.…

Gashi takon sot Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

Kryetari i Kuvendit Afrim Gashi sot do të realizoj një takim me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj. Gashi, përveç takimit me presidentin shqiptar, do të ketë takime edhe me ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar të…

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë