Bashke

“300 vetë n’xhuma ma kanë uru ditëlindjen e 90-të”, rrëfehet i moshuari nga Kosova

“300 vetë n’xhuma ma kanë uru ditëlindjen e 90-të”, rrëfehet i moshuari nga Kosova

Kliko dhe ndiq videon>

https://fb.watch/pHkWwmn6Nq/

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë