Bashke

Afrim Gashi: Ai që qesh i fundit qesh më së ëmbli

Kreu i Alternativës dhe njëherit bartës i listës për kandidat në njësinë zgjedhore numër 2 nga radhët e VLEN-it, Afrim Gashi sonte në tubimin përmbyllës tha se zullumit i ka ardhur fundit.

“Na është dashur shumë punë. Na është dashur të kalojmë shumë pengesa. Na është dashur të durojmë shumë përçarje, fyerje përqeshje. Sepse për fat të keq kundërshtarët e gojë ligët vetëm atë punë e dijnë. Por ama si thonë, ai që qesh i fundit qesh më së ëmbli. Sonte jemi tubuar këtu që t’ia themi këngës më të bukur që e dijmë, të qeshim e të gëzohemi, sepse zullumit po i vvjen fundi”, u shpreh Gashi. /SHENJA/

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë