Bashke

Fatmir Mexhiti porosi Grubit: Artan … leri kërcënimet

Artan Grubi mbrëmë i quajti ministra të VMRO-së, ministrat Mexhiti dhe Aliu që dolën në përkrahje të Arben Taravarit për të iu bashkuar Opozitës Shqiptare në zgjedhjet e 8 Majit. Pas shkarkimit nga pozita e ministrit, sot Mexhiti i ka lënë një porosi Grubit.

“Mirëmëngjes të gjithëve!

Artan Grubi në gjendje ankthi të fortë na kërcënon nga fb, pasi shkarkon Ash-në nga Qeveria, na thotë “të flemë të qetë” se për të gjitha do kujdeset Ali Ahmeti…

Artan…leri kërcënimet, bëj ca ditë pushim nëse të ndihmon dhe mos e ndiz situatën. E kuptoj që është fundi yt, por të paktën në fund trego burrni!

Dhe…hape kalendarin…shiko 8 Majin!

Afër…shumë shumë afër!
NDRYSHIMI KA NIS!”, ka shkruar Mexhiti.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë