Bashke

Gashi, Mexhiti dhe Kasami dhe stërnipi i Skenderbeut, homazhe në sheshin Skenderbeu në Çarshi

Izet Mexhiti:
Në prezencën e Lorisit, pasardhësit të Gjergj Kastriotit Skenderbeut, së bashku me miqtë e nderuar Bilallin dhe Afrimin, bëmë homazhe para bustit të kryeheroit Gjergj Kastriot Skenderbeut në Shkup.
Kjo është vetëm edhe një ngjarje në vazhdën e aktiviteteve festive për shënimin e 28 Nëntorit

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02isz4ZfreomyHC1d7pCTRjEHb55GVtUinTPgshAczGWZXToz9j8mxU3UUkm9UohiEl&id=100044857800537&mibextid=Nif5oz

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë