Bashke

Gazetari në Poloni çuditet nga historia: Shqipëria jo vetëm që na mundi

Jasir Asani tregoi një histori të veçantë me një tifoz të Polonisë.

Ky i fundit i tregoi Asanit se e kishte bërë tatuazh në trup dhe se e pëlqente shumë si lojtar.

Mbi këtë rast ka reaguar edhe gazetari i njohur në Poloni, Piotr Kozminski në Twitter. “Dëgjova se Jasir Asani, autori i golit kundër Polonisë, pranoi në një bisedë me Klaudio Ndreca se pas asaj ndeshje kishte një mesazh të çuditshëm nga Polonia.

Mirë pra, një tifoz i Polonisë e kishte bërë tatuazh.
Shqipëria jo vetëm që fitojë, por tifozët tanë po bëjnë tatuazh Shqipërinë dhe jo Poloninë”.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë