Bashke

Izet Mexhiti shpërthen fuqishëm në Saraj! 

Lëvizja Demokratike e Izet Mexhitit, shpërthen fuqishëm në Komunën e Sarajit.

Në iftarin e përbashkët të organizuar nga strukturat partiake të Sarajit, të pranishëm ishin mbi 600 simpatizantë dhe antarë të Lëvizjes Demokratike.

Saraji dhe i tërë rajoni i Dërvenit i jep mbështetje të fortë Lëvizjes së Izet Mexhitit dhe opozitës duke e shndëruar këtë pjesë të Shkupit në bastion të pathyer!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë