Bashke

Izet Mexhiti takim me aktivistët në fshatin Çerkez të Kumanovës

Lëvizja Demokratike sonte ka mbajtur një takim me aktivistët në fshatin Çerkez të Kumanovës.

“Sonte kisha kënaqësinë e veçantë që bashkë me shokë e bashkëveprimtarë të jemi në fshatin Çerkez të Kumanovës.
Dalëngadalë po i afrohemi fundit të këtij viti, me shumë zhgënjime, por definitivisht me bindjen e thellë dhe përkrahjen pa rezervë të qytetarëve për të sjellur NDRYSHIMIN E MADH në vitin e ri!
Kjo energji na percjelli edhe në takimin e sontëm në Çerkez ku bashkarisht u zotuam për angazhim maksimal për të mirën e qytetarëve tanë!

Faleminderit nga zemra për përkrahjen!
#Lëviz #NDRYSHIMIPOVJEN”, ka shkruar lideri i LD-së Izet Mexhiti.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë