Bashke

Izeti Mexhiti takim koordinativ në Likovë

Lëvizja Demokratike ka mbajtur një takim koordinues me strukturat partiake në Likovë.

“Takim koordinativ në Likovë! Vazhdojnë takimet e regullta me strukturat e Lëvizja Demokratike. Sonte jemi në Likovë për të bashkëbiseduar dhe shkëmbyer mendime rreth fushatës për zgjedhjet presidenciale e ato parlamentare.

NDRYSHIMI PO VJEN! #vazhdojmë”, thuhet në njoftimin e partisë.

https://www.facebook.com/100044857800537/posts/pfbid02niB7VQhjcUbXvNaoaZA5bMJUdv3Urd5RdGhxni9YbNBRiPUbS1ycGd2YTt4BYCA4l/?mibextid=cr9u03

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë