Bashke

Krerët e LEN në takim me profesorin amerikan Daniel Serwer

liderët e Lidhjes Evropiane për Ndryshim, Izet Mexhiti, Biall Kasami dhe Afrim Gashi, në kuadër të vizitës zyrtare në Uashington realizuan takim me me profesorin dhe analistin e njohur amerikan Daniel Serwer.

‘Një bashkëbisedim i këndshëm dhe jashtëzakonisht i frytshëm me profesorin Daniel Serwer nga Instituti për Politikë të Jashtme i cili përveç që është ndër ekspertët më të njohur amerikan për Ballkanin Perëndimor, ka dhënë një kontribut shumë të madh për demokratizimin dhe përparimin e shteteve në rajon’

https://www.facebook.com/izetmexhiti/posts/910505217121397?ref=embed_post

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë