Bashke

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe periudha me diell. Do të fryjë de erë mesatre deri në të përforcuar nga drejtimi verior, më e theksuar do të jetë përgjatë Vardarit. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 3 deri në 9 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe periudha dielli. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 7 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë