Bashke

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Do të fryjë dhe erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -8 deri në 0, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 2 deri në 11 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në -1, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 8 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë