Bashke

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti në mëngjes me kushte për mjegull nëpër disa lugina. Gjatë ditës me diell dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 13 deri në 20 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të ulet në -1, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 17 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë