Bashke

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 23 deri në 29 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë