Bashke

Mexhiti nga Çarshia e Vjetër: Bashkëbiseduam me tregtarë dhe gastronom të ndryshëm, ndryshimi ia VLEN

Lideri i Lëvizjes Demokratike njëherit kandidat i zonës 1 zgjedhore për në Kuvendin Republikan z. Izet Mexhiti sëbashku me partnerët e koalicionit VLEN mëngjesin e sotshëm vërshuan rrugëve të Çarshisë së Vjetër të Shkupit ku u mirëpritën nga qytetarë, esnaf të Çarshisë, afarist të ndryshëm, transmeton bashkë.tv.

Postimi i plotë nga Izet Mexhiti:

“Sot bashkë me Bekimin takuam shumë qytetarë, si dhe vizituam Çarshinë tonë të Vjetër ku bashkëbiseduam me tregtarë dhe gastronom të ndryshëm që veprojnë këtu.

Derë më derë po vjen ndryshimi i shumëpritur dhe më besoni se ia VLEN.” – thotë Mexhiti

https://www.facebook.com/share/p/MSFmbmtixRdndiBa/?mibextid=oFDknk

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë