Bashke

Mexhiti: UÇK është e SHENJTË për të gjithë ne dhe askush nuk guxon të prek aty

Lideri i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti thotë se VMRO-DPMNE po vazhdon polarizimin me BDI-në dhe kjo është lojë bajate.

“Na vjen keq që me afrimin e zgjedhjeve, Vmro-Dpmne ju kthehet praktikave të vjetra të cilat menduam që i kanë harruar.

VMRO-DPMNE po vazhdon polarizimin me BDI-në dhe kjo është lojë bajate, e vjetëruar. Shqiptarët janë bashkë kur vjen puna te çështja kombëtare.

UÇK është e SHENJTË për të gjithë ne dhe askush nuk guxon të prek aty”, është shprehur Mexhiti. (INA)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë