Bashke

Mexhiti uron për anëtarësimin e Kosovës në asamblenë parlamentare të KE-së: E drejta nuk ndalet, në fund gjithmonë e drejta fiton, dhe Kosova përparon

Kreu i  Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti uron për anëtarësimin e Kosovës në asamblenë parlamentare të Këshillit Evropian, transmeton bashke.tv.

Mexhiti në urimin e tij Republikës së Kosovës në uratën e tij mes tjerash thotë: “E drejta nuk ndalet, në fund gjithmonë e drejta fiton, dhe Kosova përparon”- tha Mexhiti

Postimi i plotë:

Ata u përpoqën ta pengojnë Kosovën, me planet e sponsorizuara nga Serbia. Por e drejta nuk ndalet. Në fund gjithmonë e drejta fiton, dhe Kosova përparon.

Urime Kosovë avancimi drejt Këshillit të Europës! 🇽🇰🇦🇱🇪🇺

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë