Bashke

“Mos m’harro moj nanë”, merr vëmendje mesazhi i tifozëve nga Lugina e Preshevës

Shumë pak na ndajnë nga starti i ndeshjes Shqipëri-Ishuj Faroe, ku kuqezinjve iu mjafton vetëm 1 pikë për ta mbyllur të parët në grup.

Tirana ka mbledhur sot shqiptarët anë e mbanë globit, ku nuk bëjnë përjashtim edhe ata nga Presheva.

Një numër tifozësh nga Lugina janë pranishëm në kryeqytet dhe kanë shpalosur në rrugët e Tiranës dhe një banderolë me një mesazh domethënës.

“Tfala nga Lugina, Shqipnis anë e mbanë, pot thrret bija jote mos m’harro moj nAnë”, është mesazhi i përcjellë përmes këtij baneri.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë