Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot pritet të jetë me mot pjesërisht të vranët ndërsa temperaturat do të rriten.

Temperatura minimale e mëngjesit do të lëvizë nga 4 deri në 10 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 14 deri në 19 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot pjesërisht i vranët me mot me diell dhe relativisht i ngrohtë.Temperatura minimale do të zbresë deri në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 18 gradë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë