Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Kryesisht me diell dhe e ngrohtë me erë të dobët deri mesatare nga verilindja. Me diell dhe e ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verilindor. Në Shkup me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryen erë e dobët nga drejtimi verior.

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë