Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti me diell dhe shumë i ngrohtë dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare, nga drejtimi jugperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri në 20,  ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 30 deri në 39 gradë. 

UV=8

Në Shkup, moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe shumë i ngrohtë dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi jugperëndimorë.

Temperatura minimale do të ulet në 16, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 35 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë