Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot paradite do të jetë me diell, pasdite me vranësira të vogla deri në mesatare. Nëpër lugina do të jetë me mjegull dhe më ftohtë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri në 1, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 6 deri në 13 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë moti paradite do të jetë me mjegull, gjatë ditës me vranësira mesatare. Temperatura minimale do të ulet në -3, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 7 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë