Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë. Nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës e cila gjatë ditës do të zvogëlohet.
Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 9 deri në 18 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë moti paradite do të jetë me mjegull. Temperatura minimale do të ulet në -2, ndërsa ajo makismlae do të arrij në 9 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë