Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale, por relativisht i ngrohtë. Nëpër disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 9 deri në 17 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me mjegull. Temperatura minimale do të ulet në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 10 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë