Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me erë të dobët nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -10 deri në -3, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 1 deri në 8 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet në -5, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 3 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë