Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në mëngjes do të jetë me vranësira ndërsa gjatë ditës me reshje shiu. Paradite do të fryjë erë e dobët, ndërsa pasdite e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 10, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 13 deri në 20 gradë, shkruan Alsat.

Edhe në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Pasdite do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 15 gradë Celsiusë.Alsat.mk

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë