Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga jugu. Temperaturat do të sillen nga -3 deri në 19 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare jugore. Temperatura minimale do të jetë 4 gradë, ndërsa maksimalja do të jetë 19 gradë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë