Bashke

Moti sot në vendin tonë

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do ët fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 11, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 18 deri në 24 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 22 gradë Celsiusë.alsat.mk

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë