Bashke

Moti sot në vendin tonë

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, ndërsa nëpër disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Gjatë natës në pjesët veriperëndimore do të ketë reshje shiu. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 11 deri në 16 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me vranësira dhe paraqitje të mjegullës. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 11 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë