Bashke

Moti sot në vendin tonë

Gjatë ditës së sotme do të kemi mot të freskët në mëngjes, me diell gjatë ditës e me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht veriperëndimore.

Në Shkup paradite do të jetë i freskët, ditën me diell me vranësira të vogla lokale dhe me erë të lehtë të ndryshueshme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë