Bashke

Një tërmet është regjistruar mbrëmë në Shkup

Tërmet me magnitudë prej 1.9 ballë sipas Rihterit është regjistruar mbrëmë në orën 01:39 në Shkup.

Epiqendra e tërmetit ishte nga zona epicentrale e Shkupit.

Sipas të dhënave të deritanishme që disponon observatori, tërmeti është ndjerë nga popullata e qytetit të Shkupit dhe rrethinës, me intensitet III gradë sipas shkallës makrosizmike evropiane.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë