Bashke

Salla e mbushur plotë, Tetova i thotë PO Ndryshimit të Madh të Arben Taravarit

Kreu i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sot është duke e zhvilluar takimin e radhës falënderues për përkrahje të qytetarëve pasi që vendosi të bashkohet me opozitën shqiptare për të sjellë, ashtu siç ai deklaron Ndryshimin e Madh të 8 Majit.

Sot tubimi në Tetovë është një sukses i jashtëzakonshëm i Tarvarit, pasi që pas publikimit të fotografive shihet përkrahje maksimale nga ana e tetovarëve për kreun e ASH-së. Gjithashtu prezent në sallë janë funksionarë të shumtë nga ASH në Tetovë, intelektualë, profesor, aktivist të shoqërisë civile dhe qytetarë të shumtë.

Për ndryshe, kreu i ASH-së ka përkrahje nga të gjitha degën e zonës së Pollogut, në veçanti të Tetovës për zgjedhjet e 8 Majit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë