Bashke

Shaqiri: Ndryshimi më 8 maj do tě vjen nga çerdhja e Shqiponjave

Kandidati për deputet në zonën zgjedhore numër 2, Rijad Shaqiri ka marrë mbështetjen e familjes së komandant Shqiponjës nga Kumanova.

“Ndryshimi më 8 maj do tě vjen nga çerdhja e Shqiponjave,kënaqësi kafja e mëngjesit me vëllaun dhe motrën e komandant Shqiponjës!”, ka shkruar Shaqiri. (INA)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë