Bashke

Sonte super ndeshja, Barcelona-Atletico Madrid

Fundjava do të përfundojë me një super ndeshje në program.

Kampioni në fuqi, Barcelona do të përballet me Atletico Madridin sonte me fillim nga ora 21:00.

Aktualisht, të dy ekipet kanë nga 31 pikë, në vendin e tretë, respektivisht të katërt.

Të dyja skuadrave u nevojitet fitorja, për të mbetur në hap me dy ekipet lidere, Real Madridin dhe Gironan, që kanë nga 38 pikë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë