Bashke

Tifozja shqiptare e mbështjellur me flamurin kombëtar në tribunat e Allianz Arenas

Bayern Munichu dhe Real Madridi po përballen në kuadër të ndeshjes së parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Los Blancos shkuan në pushimin mes pjesëve me epërsi 1-0, kur Vinicus Junior pranoi një asistim maestral nga Toni Kroos.

Por, derisa Real Madridi kishte shënuar golin e epërsisë, një bukuroshe shqiptare u pa në tribunat e Allianz Arenas.

Ajo duket se e mbështet ekipin gjerman, pasi ishte i rrethuar nga mbështetësit e ekipit vendas.

Natyrisht se ne si shqiptarë ndihemi krenarë që tifozët sa herë që shkojnë në stadiumet botërore kanë me vete flamurin kombëtar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë