Bashke

Vandalizohen posterat e VLEN-it në Saraj (FOTO)

Në disa lokacione në komunë e Sarajit janë vandalizuar posterat e Bekim Salit, kandidatit të VLEN-it për zgjedhjet parlamentare.

“Autorët e kësaj vepre të shëmtuar ende janë të panjohur për autoritetet. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë gjatë kësaj fushate posterët dhe billbordet e VLEN-it të vandalizohen. Më herët u djeg edhe billbordi i kandidatit të VLEN-it, për president të shtetit Arben Taravari. Edhe pse ka kaluar një kohë e gjatë nga ajo vepër, ende nuk dihen autorët dhe rasti nuk është zbardhur” thuhet në reagimin e VLEN-it.

.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë