Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare dhe në vendet lindore erë e fortë nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë 3 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë deri në 30 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla. Do të fryn erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat do të lëvizin nga 11 në 29 gradë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë